تغییر زمان برگزاری ششمین نمایشگاه چاپ دیجیتال

تاریخ انتشار : ۰۸ اسفند ماه ۱۳۹۴

زمان برگزاری ششمین نمایشگاه «چاپ دیجیتال و نشر رومیزی» که بهار سال آینده در محل دائمی نمایشگاه‌های شهرداری تهران برگزار می‌شود، تغییر کرد.
 
جلال ذکایی مدیر ششمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی در تماسی با خبرنگار مهر، از تغییر زمان برگزاری این نمایشگاه خبر داد و گفت: به دلیل همزمانی تاریخ اعلام شده قبلی برای برگزاری این نمایشگاه با آماده‌سازی نمایشگاه گل و گیاه در محل دائمی نمایشگاه‌های شهرداری تهران، تاریخ برگزاری ششمین دوره نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی از ۳۱ فروردین تا ۲ اردیبهشت به ۲۹ اردیبهشت تا ۱ خرداد تغییر یافت.
 
به گفته وی، این تصمیم علیرغم هماهنگی‌های قبلی با مسئولان مربوطه در شهرداری تهران اتخاذ شده و مسئولان مربوطه اعلام کرده‌اند که کلیه نمایشگاه‌هایی که بازه زمانی برگزاری آنها از ۱۵ فروردین تا اواخر اردیبهشت بوده، لغو شده است.
 
ذکایی با بیان اینکه تغییر زمان برگزاری ششمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی به تمامی شرکت کنندگان اعلام شده است، به روند ثبت‌نام‌ها که از اول بهمن ماه امسال آغاز شده، اشاره کرد و یادآور شد: تاکنون ۹۵ درصد ظرفیت نمایشگاه تکمیل و سالن‌های تهران و گلستان محل دائمی نمایشگاه‌ها، رزرو شده است.
 
مدیر ششمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی در عین حال گفت: ما هنوز طبقه فوقانی محل دائمی نمایشگاه‌های شهرداری تهران موسوم به سالن پردیس را زیر پوشش نمایشگاه نبرده‌ایم و در صورت تقاضا، این سالن هم به فضای نمایشگاهی اضافه خواهد شد.
 

 

اخبار
  اقتصادی
  برندها و بنگاه‌ها
  گوناگون
نمایشگاه‌ها
  نمایشگاه‌های تهران
  نمایشگاه‌های استانی
  نمایشگاه‌های خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  مقاله
  تورهای تجاری
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.