در سال جاری انجام شد؛

شرکت ۱۹ هیئت خارجی در نمایشگاه‌های مختلف اصفهان

تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ماه ۱۳۹۴

مدیر امور هماهنگی بین‌الملل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان گفت: ۱۹ هيئت آسيايی و اروپايی از نمايشگاه‌های مختلف استان اصفهان در سال جاری بازدید کردند.
 
مهدی لطیفی اظهار داشت: پس از برداشته شدن تحریم‌ها و اجرایی شدن برجام، تقاضاهای زیادی از سوی شرکت‌های خارجی برای حضور در نمایشگاه‌های استان مطرح شده و این امر نویدبخش سال کاری بسیار خوبی در حوزه صنعت نمایشگاه‌های استان اصفهان خواهد بود.
 
وی ادامه داد: بدون شک با شرایط به وجود آمده، سال آینده میزبان مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان خارجی بیشتری در نمایشگاه‌های استان خواهیم بود.
 
مدیر امور هماهنگی بین‌الملل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان اعلام کرد: کشورهای چین، ایتالیا، ترکیه، فرانسه، اتریش، آلمان، سوئیس، هند، تاجیکستان، عراق، هلند و قزاقستان از جمله کشورهایی بودند که نمایشگاه اصفهان امسال، میزبان هیئت‌های تخصصی بازدیدکننده آنها در عناوین مختلف نمایشگاهی خود بود.
 
وی اعلام کرد: یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته با بازدید هیئتی از کشور چین، نهمین نمایشگاه بین‌المللی فلزات گرانبها، طلا و تجهیزات وابسته با بازدید هیئت ایتالیایی و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت سیمان با بازدید متخصصانی از کشورهای ترکیه، فرانسه، اتریش، آلمان، سوییس و هند در این سال برگزار شد.
 
 وی اعلام کرد: هشتمین نمایشگاه آسانسور، پله‌های برقی، صنایع و تجهیزات وابسته با بازدید هیئتی متخصص از کشورهای چین و تاجیکستان، اولین نمایشگاه تخصصی سرویس‌های بهداشتی و شیرآلات ساختمانی با میزبانی از هیئت سلیمانیه عراق نیز از دیگر نمایشگاه‌هایی است که امسال میزبان هیئت های خارجی بود.
 
مدیر امور هماهنگی بین‌الملل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان گفت: چهاردهمین نمایشگاه صنعت کشاورزی با حضور بازدیدکنندگانی از کشورهای ایتالیا و چین، چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی تکنولوژی کشاورزی با بازدید کارشناسانی از کشورهای ترکیه، هلند و عراق، چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت دام، طیور و دامپزشکی با میزبانی از بازدیدکنندگان دو کشور آلمان و ایتالیا و دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو با میزبانی هیئتی از کشور قزاقستان همراه بود.

 

پیوندها
 
 
اخبار
  اقتصادی
  برندها و بنگاه‌ها
  گوناگون
نمایشگاه‌ها
  نمایشگاه‌های تهران
  نمایشگاه‌های استانی
  نمایشگاه‌های خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  مقاله
  تورهای تجاری
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.