زمینه انتقال تکنولوژی صنعتی در نمایشگاه صنایع کوچک و خطوط تولید کابل

تاریخ انتشار : ۱۳ تير ماه ۱۳۹۵

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: اولین نمایشگاه صنایع کوچک و خطوط تولید با محوریت خراسان رضوی در شهر کابل  افغانستان برگزار می شود.
 
راضیه علیرضایی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای اولین بار در شهر کابل  افغانستان با محوریت خراسان رضوی نمایشگاه صنایع کوچک و خطوط تولید از 26 تا 28 تیر و با رویکرد انجام همکاری‌های مشترک با افغانستان و ارائه توانمندی‌های صنعتی برگزار خواهد شد.
 
علیرضایی با اشاره به فضای این نمایشگاه که 1500 متر مربع است، بیان داشت: این نمایشگاه با حضور شرکت‌هایی از سراسر کشور با اولویت دستگاه‌های تولید قوطی‌های کنسروی, دستگاه‌های صنعتی و نیمه‌صنعتی تصفیه آب، خطوط تولید لوله و پلاستیک, فرآورده‌های لبنی، بسته‌بندی، ماشین‌آلات پخت نان، خط تولید ظروف یکبار مصرف، پالت‌های پلاستیکی، ماشین‌آلات معدنی، دستگاه‌های برش سنگ، دستگاه‌های لوله و اتصالات، انواع پلی‌فرم و ماشین آلات مواد غذایی برگزار می‌شود.
 
وی تصریح کرد: در طول برگزاری نمایشگاه, شرکت‌های خدمات فنی و مهندسی ایرانی، در زمینه خدمات فنی و مهندسی و ارائه مشاوره‌های صنعتی در قالب پاویون و تشکیل تیم‌های تحقیقاتی مشترک با شرکت‌های افغانستانی, فعالیت خواهند کرد.
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی تاکید کرد: با توجه به اینکه افغانستان با هزینه اندک به دنبال توسعه کارخانجات و کارگاه‌های تولیدی کوچک می‌باشد و عملا استراتژی صنعتی خود را برنامه‌های میان مدت قرار داده است، زمینه انتقال تکنولوژی صنعتی به واسطه برگزاری این نمایشگاه به این کشور فراهم می‌شود.
 
اخبار
  اقتصادی
  برندها و بنگاه‌ها
  گوناگون
نمایشگاه‌ها
  نمایشگاه‌های تهران
  نمایشگاه‌های استانی
  نمایشگاه‌های خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  مقاله
  تورهای تجاری
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.