در نمایشگاه صنایع‌دستی فارس صورت می‌گیرد

معرفی جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری

تاریخ انتشار : ۰۸ اسفند ماه ۱۳۹۶

مجمع خیران نخبه‌پرور و بنیاد نخبگان فارس، با همکاری شرکت فرش دستباف ذوالانواری در حاشیه برگزاری دهمین نمایشگاه صنایع‌دستی استان فارس از کارآفرینان برتر در حوزه فرش و صنایع‌دستی دعوت می‌کند تا برای شرکت در جایزه علمی_کارآفرینی ذوالانواری در این رویداد شرکت کنند.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، در دهمین نمایشگاه صنایع‌دستی استان فارس که از امروز آغاز می‌شود، بنیاد نخبگان و مجمع خیران نخبه‌پرور غرفه‌ای را برای معرفی فراخوان جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری در نظر گرفته که فعالان صنعت فرش و صنایع‌دستی می‌توانند با مراجعه به این غرفه و معرفی توانمندی‌های خود شانس خود را در برگزیده شدن جایزه کارآفرینی حوزه فرش بیازمایند.

جایزه کارآفرینی استاد غلامرضا ذوالانواری جزو جایزه‌های علمی جدید خیران نخبه‌پرور فارس است و این نخستین بار است که فرش ذوالانواری در زمینه کارآفرینی در فرش و صنایع‌دستی به اهدای جایزه به فعالان این صنعت می‌پردازد.

این جایزه به کارآفرینان برگزیده فعال در زمینه فرش و صنایع‌دستی (با گرایش چوب)، فارغ‌التحصیلان، ساکنان و متولدان استان فارس ساکن در همه استان‌های کشور اعطا می‌شود.

واجدان شرایط می‌توانند برای ثبت‌نام تا تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ به سایت مجمع خیران نخبه‌پرور مراجعه کنند.

نمایشگاه صنایع‌دستی استان فارس از هفتم اسفندماه آغاز شده و تا روز دهم اسفند ۹۶ با حضور فعالان این صنعت ادامه دارد.

 

 

اخبار
  اقتصادی
  برندها و بنگاه‌ها
  گوناگون
نمایشگاه‌ها
  نمایشگاه‌های تهران
  نمایشگاه‌های استانی
  نمایشگاه‌های خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  مقاله
  تورهای تجاری
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.