در بانک قرض الحسنه مهرایران صورت گرفت:

پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به روستائیان کم درآمد

بانک قرض الحسنه مهرایران طی انعقاد تفاهمنامه ای با اتحادیه شرکتهاي تعاوني روستايي اقليد در استان فارس، به روستائيان کم درآمد تسهيلات قرض الحسنه پرداخت مي کند.

تاریخ انتشار : ۰۷ اسفند ماه ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، بحث اشتغال و افزایش درآمد خانوار روستایي، جزو اولويت‌هاي دولت است و بانک قرض الحسنه مهرايران طي امضاي سند همکاري با اتحاديه شرکتهاي تعاوني روستايي اقليد در اين راستا گامهاي موثري با هدف كاهش بيكاري و رونق اشتغال در مناطق روستايي برداشته است.
مختاری مدیرشعب استان فارس در نشست مشترکی که با حضور مدیران اتحاديه شرکتهاي تعاوني روستايي اقليد برگزار شد، گفت: رفع مشکلات روستائيان و اقشار كم درآمد و آسيب پذير جامعه همواره از دغدغه هاي اصلي مديران بانك قرض الحسنه مهرايران بوده و خدمت رساني به اين قشر نه تنها يك وظيفه، بلكه افتخاري است كه با توجه به اجر معنوي آن كاركنان اين بانك شده است.
در ادامه، علوی مدیر عامل اتحادیه شرکتهای تعاوني روستايي اقليد ضمن قدرداني از اقدامات بانک قرض الحسنه مهرايران گفت : اين بانک در دستگيري از نيازمندان و روستائيان پيشتاز سيستم بانکي مي باشد و به هيچ عنوان نمي توان از نقش پررنگ خدمات آن چشم پوشي كرد.
در پایان، علوی اظهار امیدواری کرد که با شروع همکاري هاي دوجانبه بتوان طيف گسترده ايي از روستائيان را از وام هاي قرض الحسنه بهره مند نمود. وي تعداد کثير تعاوني هاي روستايي در شهرستان اقليد را به عنوان فرصتي بالقوه براي استحكام هرچه بيشتر همكاري هاي دوجانبه با بانك قرض الحسنه مهرايران برشمرد.

 

 

اخبار
  اقتصادی
  برندها و بنگاه‌ها
  گوناگون
نمایشگاه‌ها
  نمایشگاه‌های تهران
  نمایشگاه‌های استانی
  نمایشگاه‌های خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  مقاله
  تورهای تجاری
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.