امضاء تفاهم نامه همکاری بین پست‌بانک‌ایران و سازمان بسیج سازندگی

تفاهم نامه همکاری به منظور تکمیل اجرای پروژه انتقال آب کشاورزی جهت احداث 15هکتار باغ برای اهالی روستای قلعه جوق از توابع شهرستان ملکشاهی استان ایلام بین پست‌بانک‌ایران و سازمان بسیج سازندگی امضاء شد.

تاریخ انتشار : ۰۷ اسفند ماه ۱۳۹۶

به گزارش روابط عمومی پست بانک ایران: طبق این تفاهم نامه مقرر شده است تا این بانک نسبت به تکمیل اجرای پروژه انتقال آب کشاورزی جهت احداث 15هکتار باغ ، احداث مخزن ذخیره آب 300مترمکعبی و احداث ایستگاه پمپاژ و تجهیز آن برای اهالی روستای قلعه جوق از توابع شهرستان ملکشاهی استان ایلام بالغ بر یک میلیارد و 900میلیون ریال تامین اعتبار نموده است.
بنابر این گزارش: برنامه ریزی جهت انجام نظارت های مشترک از روند اجرای پروژه مذکور و تشکیل ستاد هماهنگی با حضور نمایندگان تام الاختیار پست بانک ایران و سازمان بسیج سازندگی و برگزاری جلسه بصورت ماهانه در سطح کشور و همچنین در سطح استان هر 15 روز یکبار به منظور بررسی روند اجرای تفاهن نامه، میزان پیشرفت مالی و فیزیکی پروژه مورد تفاهم و رفع مشکلات و موانع اجرایی از مفاد این تفاهم نامه است.
گفتنی است: تفاهم نامه مذکور بمنظور استفاده از ظرفیت های موجود جهت کمک به محرومیت زدائی، عمران و آبادانی و همچنین فراهم نمودن زمینه های اشتغال در مناطق روستائی، محروم و کم برخوردار به امضاء دکتر فرحی مدیرعامل پست بانک ایران و سرتیپ دوم پاسدار نعمان غلامی رئیس سازمان بسیج سازندگی رسید.
 

 

اخبار
  اقتصادی
  برندها و بنگاه‌ها
  گوناگون
نمایشگاه‌ها
  نمایشگاه‌های تهران
  نمایشگاه‌های استانی
  نمایشگاه‌های خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  مقاله
  تورهای تجاری
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.