با حضور ۱۰۴ مشاركت كننده داخلی و خارجی؛

دوازدهمین نمایشگاه سنگ، معادن و صنایع وابسته افتتاح شد

تاریخ انتشار : ۱۲ ارديبهشت ماه ۱۳۹۵

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته با مجموع ۱۰۴ مشارکت کننده شامل ۸۵ شرکت داخلی و ۱۹ شرکت خارجی عصر یك شنبه پس از برگزاری همایش «رویكرد صادرات‌محور صنعت سنگ» افتتاح شد.
 
دوازدهمین دوره نمایشگاه سنگ و معادن در قطب سنگ کشور در فضایی به مساحت ۹ هزار مترمربع شامل سه هزار و ۸۸۳ مترمربع فضای مفید سرپوشیده و ۴۰۰ مترمربع فضای باز برپا شده است.
 
افزایش متراژ نمایشگاه، افزایش غرفه های فرآوری سنگ ساختمانی، افزایش حضور شرکت های خارجی و برندهای مطرح از جمله تفاوت های دوازدهمین دوره نمایشگاه سنگ و معادن اصفهان با سال های گذشته است.
 
شرکت کننده های داخلی این دوره نمایشگاه از استان های تهران، البرز، زنجان، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، خراسان رضوی، فارس، قم و مشارکت کنندگان خارجی نیز به صورت مستقیم از کشورهای چین، ترکیه و هند و نمایندگان فروش کشورهای ایتالیا، روسیه، ترکیه و آلمان حضور یافته اند.
 
پاویون کشور چین در این نمایشگاه محصولات خود را در زمینه تجهیزات فرآوری سنگ، ابزار الماسه و تیغه های برش عرضه می کند.
 
همچنین نشریه هندی استون پانوراما و یک شرکت از کشور ترکیه در زمینه ماشین آلات سنگبری مشارکت دارند.
 
مشارکت کنندگان داخلی این نمایشگاه نیز در زمینه های فرآوری انواع سنگ های ساختمانی، انواع بلوک های سنگ خام و  معادن سنگ، تجهیزات و ماشین آلات برش و فرآوری سنگ ساختمانی، تجهیزات و ماشین آلات استخراج و حفاری معادن، عملیات فرآوری، برش، طراحی و بازسازی نمای ساختمانی و خدمات و صنایع وابسته به ارایه خدمات و محصولات می پردازند.  
 
همچنین در این نمایشگاه مؤسسات و انجمن های مربوطه، دانشگاه ها، مؤسسات علمی- تحقیقاتی و رسانه ها و نشریات تخصصی نیز حضور دارند.
 
گفتنی است همایش رویكرد صادرات محور صنعت سنگ با حضور مسئدولان وزارت صنعت، معدن و تجارت در حوزه فرآوری و معدن و مسئولان كشوری و استانی، فعالان صنعت سنگ و معدن و مهمانانی از ایتالیا، آلمان، روسیه، تركیه، هند و چین ژیش از افتتاح نمایشگاه در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد.
 
نمایشگاه بین‌المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته از ۱۲ تا ۱۶ اردیبهشت ماه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان از ساعت ۱۶ تا ۲۲ برقرار است.  
 
اخبار
  اقتصادی
  برندها و بنگاه‌ها
  گوناگون
نمایشگاه‌ها
  نمایشگاه‌های تهران
  نمایشگاه‌های استانی
  نمایشگاه‌های خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  مقاله
  تورهای تجاری
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.