برگزاری نخستین پاویون ایران در نمایشگاه بین‌المللی ساختمان ایتالیا

تاریخ انتشار : ۱۹ تير ماه ۱۳۹۵

بر اساس تفاهمنامه شرکت سهامی نمایشگاه با Bologna Fiere در خصوص برگزاری پاویون جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی صنعت ساختمان، معدن، شهرسازی و راه‌سازی SAIE2016  ایتالیا توسط شرکت نوژن‌راد، این نمایشگاه 28 مهرماه امسال در محل Bologna Fiera برگزار می‌شود و به صورت محدود از مزایای یارانه پیشاپیش بهره‌مند شده است.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، نمایشگاه SAIE2016 یکی از قدرتمندترین نمایشگاه‌های صنعت ساختمان در ایتالیا است.
 
این نمایشگاه پارسال با حضور 1400 شرکت مطرح بین‌المللی از بیش از 50کشور جهان در مساحتی بالغ بر یکصد هزار متر مربع برگزار شد و با بازدید بیش 93هزار نفر که 15هزار نفر آنان از خریداران بالقوه خارجی بودند، بستری مناسب جهت تجارت مجدد را فراهم کرد.
 
ایتالیا یکی از صنعتی‌ترین کشورهای اروپا و دنیا است که عمدتا بر صنایع بزرگ و اصلی تمرکز دارد. این کشور با موقعیت جغرافیایی خاص خود می‌تواند بخش عمده‌ای از کشورهای آفریقای شمالی را پوشش دهد و از این رو می‌تواند بازاری ارزشمند برای برخی از تولیدات ایران باشد.
 
همچنین در ماه‌های اخیر راه ورود ایران به بازارهای جهان و توسعه صادارت افزایش یافته است.
 
شرکت‌های ایرانی می‌توانند جهت رزرو غرفه یا کسب اطلاعات بیشتر با شمارهای 02122393493 و 02122393751 شرکت نوژن‌راد تماس بگیرند.
اخبار
  اقتصادی
  برندها و بنگاه‌ها
  گوناگون
نمایشگاه‌ها
  نمایشگاه‌های تهران
  نمایشگاه‌های استانی
  نمایشگاه‌های خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  مقاله
  تورهای تجاری
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.