برگزاری دومین نمایشگاه بازرگانی – بازسازی سوریه

تاریخ انتشار : ۱۹ تير ماه ۱۳۹۵

 

سوریه همزمان با حل بحران داخلی به دنبال جایگزینی کالاهای ترکیه و عربستان با کشورهای همسوی خود شده و از این رو با برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی بازرگانی، ویژه کشورهایی که سوریه را در بخش‌های نظامی و سیاسی یاری می‌دهند، فرصت معرفی کالاها را برای این کشورها فراهم می‌کند.
 
به گزارش سرویس بازار ایسنا، شرکت نوژن‌راد نیز با برپایی پاویون جمهوری اسلامی ایران در دومین نمایشگاه بین‌المللی بازسازی سوریهRE-BIULD SYRIA  در مرکز نمایشگاهی دمشق، امکان حضور و معرفی شرکت‌ها و صنایع ایرانی را در این نمایشگاه فراهم کرده است.
 
این نمایشگاه در سال گذشته با هدف بازسازی زیرساخت‌های سوریه راه‌اندازی شد که بیش از 200 شرکت از 10 کشور همسو با سیاست‌های مقاومتی سوریه در آن شرکت کردند و مورد توجه دولتمردان و وزارت بازرگانی دولت سوریه قرار گرفت.
 
با توجه به کمبود نمایشگاه‌های بین‌المللی و نیازهای فراوان در همه زیر بخش‌های صنعتی و مصرفی سوریه، این نمایشگاه به درخواست وزارت بازرگانی آن کشور به صورت نمایشگاه بین‌المللی بازرگانی برگزار می‌شود.
 
سوریه به دلیل مناقشات سیاسی و نظامی داخلی دچار بحران‌های فراوان شده و جنگ‌های داخلی باعث از بین رفتن توان تولید شده است. از این‌رو نیاز این کشور به تمامی مواد مصرفی بسیار بالاست.
 
با توجه به تجارت آزاد ایران و سوریه، حذف عوارض گمرکی بین دو کشور و صادرات مواد و صنایع مورد نیاز به سوریه، روند رو به بهبودی شرایط مصرف‌کنندگان سوری و تولیدکنندگان ایرانی ایجاد شده است.
 
دومین نمایشگاه بین‌المللی بازسازی سوریهRE-BIULD SYRIA  در روزهای 17 تا 21 شهریورماه برگزار می‌شود و تولیدکنندگان و صاحبان صنایع می‌توانند جهت رزرو غرفه یا کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 02122393493 و یا 02122393751 شرکت نوژن‌راد تماس بگیرند.
اخبار
  اقتصادی
  برندها و بنگاه‌ها
  گوناگون
نمایشگاه‌ها
  نمایشگاه‌های تهران
  نمایشگاه‌های استانی
  نمایشگاه‌های خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  مقاله
  تورهای تجاری
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.