تولیدکنندگان سنگ و سرامیک ایرانی در جمع نمایندگان 27 کشور جهان

تاریخ انتشار : ۱۹ تير ماه ۱۳۹۵

دومین دوره از نمایشگاه بین المللی سنگ، سرامیک و فرش و کفپوش خاورمیانه که در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار شده، ایران در کنار 27 کشور جهان حضور یافته است.
 
به گزارش خبرنگار ایسنا در اصفهان، در این دوره از نمایشگاه‌ها، بیش از 400 مشارکت کننده از 27 کشور جهان آخرین محصولات و تکنولوژی‌های خود را در معرض نمایش گذاشته‌اند و ایران نیز با نمایندگانی در زمینه سنگ‌های مرمریت و تراورتن، سنگ رودخانه‌ای، کاشی لعابدار، کاشی پرسلان و فرش ماشینی در این دو نمایشگاه حضور دارد.
 
در روز اول این رویداد جهانی، سمینارها و کارگاه‌های آموزشی با موضوعات رفع مشکلات نصب کاشی و سنگ‌های طبیعی، وضعیت بازار جهانی سنگ، چگونگی تجارت در آمریکای شمالی و چندین سمینار تخصصی دیگر برگزار شد.
 
این نمایشگاه‌ها تا ششم خرداد ماه در مرکز تجارت جهانی دبی و همزمان با هفت رویداد مرتبط دیگر ادامه خواهد داشت.
 
شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان اصفهان، برگزار کننده پاویون ملی ایران در این نمایشگاه‌ها و میزبان مشارکت کنندگان ایرانی در نمایشگاه‌های مذکور است.
 
امید است برپایی این نمایشگاه طی چند روز آینده در راستای ارتقای صادرات غیر نفتی و توسعه تجارت خارجی راهگشا بوده و فرصتی مجدد برای ورود محصولات ایرانی به کشورهای حوزه خلیج فارس و جهان باشد.
 
اخبار
  اقتصادی
  برندها و بنگاه‌ها
  گوناگون
نمایشگاه‌ها
  نمایشگاه‌های تهران
  نمایشگاه‌های استانی
  نمایشگاه‌های خارجی
ایران و عراق
  استان های مرزی
  بازارچه های مرزی
  قوانین گمرکی
  تاریخجه روابط
دسترسی‌ها
  مقاله
  تورهای تجاری
  گزارش تصویری
  درباره ما
  ارتباط با ما
  تبلیغات
  آر اس اس
  نسخه موبایل
حامیان طلایی
کلیه حقوق معنوی و مادی این سایت متعلق به شرکت آذرنگارشرق می باشد و هرگونه بهره برداری - محتوایی یا بصری - پیگرد قانونی دارد.